ELiTe Evil Islands Clan Forum

Forum klanu gry Evil Islands

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-08-25 20:54:24

gyrflynd

Level 1

Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 1
Punktów :   

pytanie do single player

Witam

Gram w EI sporadycznie od kilku lat i ze 3 razy przeszedlem ta gre jednak jako ze nie bardzo orientuje sie w statystykach(w co inwestowac exp itd) nie stworzylem nigdy jakiejs ,,mocnej" postaci. Generalnie chcialbym przejsc single player na poziomie minimum sredni(o ile dobrze pamietam sa 3) ale tak zeby zabic WSZYSTKIE potwory. Z tego co pamietam przed wejsciem do miasta(prolog) trzeba było sie czolgac przy dwoch ograch bo postac byla za slaba na nie, a w samym gipath nie udalo mi sie nigdy zabic czarnego trola(chyba w miescie umarlych albo niedaleko), niebieskiego smoka, golemów z podziemi i trola wiekszego ktory strzeze wejscia do domu wiedzmy(on potem znika i pozniej nie mozna go zabic). Jeszcze pamietam ze wielki cyklop byl nie do zabicia(tez potem znika jak misje sie przejdzie). No i generalnie moje pytanie - czy ktos zna jakas strategie(bez uzycia kodow) albo jakis swietny build maga/łucznika czy woja zeby pozabijac te wszystkie ,,nietykalne" stwory (golemy i cyklop chyba sa nie do ruszenia ale czarny troll i niebieski smok raczej tak). W Cani i khadaganie nie pamietam juz czy mialem takie jednostki silne ktorych nie moglm zabic(pamietam ze sprzymierzony zielony klan leśnych ludzi wybiłem i klan orków shei vara żeby expa zdobyć nawet Smile ). Trochę się rozpisałem ale mam nadzieję że tak doświadczeni gracze będą w stanie dać mi kilka porad.

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-10-02 08:57:23

Aldaron

ELiTE CLAN

5353608
Skąd: Kaer Morhen
Zarejestrowany: 2007-02-16
Posty: 28
Punktów :   

Re: pytanie do single player

gyrflynd napisał:

Generalnie chcialbym przejsc single player na poziomie minimum sredni(o ile dobrze pamietam sa 3)

Są tylko dwa poziomy trudności(Łatwy i Trudny)

gyrflynd napisał:

Z tego co pamietam przed wejsciem do miasta(prolog) trzeba było sie czolgac przy dwoch ograch bo postac byla za slaba na nie, a w samym gipath nie udalo mi sie nigdy zabic czarnego trola(chyba w miescie umarlych albo niedaleko), niebieskiego smoka, golemów z podziemi i trola wiekszego ktory strzeze wejscia do domu wiedzmy(on potem znika i pozniej nie mozna go zabic). Jeszcze pamietam ze wielki cyklop byl nie do zabicia(tez potem znika jak misje sie przejdzie). No i generalnie moje pytanie - czy ktos zna jakas strategie(bez uzycia kodow) albo jakis swietny build maga/łucznika czy woja zeby pozabijac te wszystkie ,,nietykalne" stwory (golemy i cyklop chyba sa nie do ruszenia ale czarny troll i niebieski smok raczej tak).

Nie dasz rady zabić tych stworów. I to jeszcze na trudnym poziomie(ich zbroja zostanie podniesiona). Nie ma także tak doskonałego bulida na postać która dałaby im radę...

Ostatnio edytowany przez Aldaron (2008-10-02 08:58:37)


http://www.gimpuj.info/gallery/4785_17_11_07_11_15_46.png

Offline

 

#3 2009-03-29 21:23:24

Mały

ELiTE CLAN

Zarejestrowany: 2007-02-16
Posty: 54
Punktów :   

Re: pytanie do single player

NA latwym sie da;]
Na latwym nie da sie tylko smokow(tych z gip) i zywiolu pilnujacego wejscia do martwego;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki https://informacjepolska.pl/ pokoje w Łebie materace hilding Szkolenia biznesowe