ELiTe Evil Islands Clan Forum

Forum klanu gry Evil Islands


#16 2007-02-27 17:33:57

Yattering

Administrator

5692025
Skąd: Gipath
Zarejestrowany: 2007-02-16
Posty: 131
Punktów :   
WWW

Re: Egzekutor - Mały

Mały napisał:

niestety do tej pory gralem sam. teraz mam zamiar juz sie umawiac na gry, bo bede mial wiecej czasu kto jeszce nieliczac Glazika i Boxa robi serwy??????

Ja robię możesz pisać na GG


Mów co chcesz, ale myśl co mówisz...

Offline

 

#17 2007-02-27 18:11:18

Glaziu

Administrator

5994932
Skąd: Szlachta
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: Egzekutor - Mały

Ja dobrze policzyłem. 78 wigi w 10s to jest po 7,8 na sekunde.
60 wigi w 7s to jest po 8,5 na sekunda. Maly jestes noob i sie nie kloc xD Masz minus za to ze jestes noobem xD


http://img258.imageshack.us/img258/8011/linegi1.jpg

Offline

 

#18 2007-02-28 12:55:34

Mały

ELiTE CLAN

Zarejestrowany: 2007-02-16
Posty: 54
Punktów :   

Re: Egzekutor - Mały

zal glaz zal:D
wig
60 x 130%=78
78 / 10 = 7,8
odn
60 / 10 = 6
6 x 130% = 7,8
wiec wtf???????:Psprawdz sam:D n00b:P ty jestes n00bem i sie nie kluc:D mowie sprawdz a nei teoretyzujesz:D sprawdz sam ze po tyle samo daje L4MO
ale mozna tez inaczej policzyc to z odn.
w sec leci to 1 / 10
po daniu odnowy jest to mnozone przez 130%
tak wiec 1,3 / 10
daje to 0,13 calego wiga w jedna sec
60 x 1,3 = 7,8

Glazik to L4M4

i sie k*rwa nie kluc bo nei umiesz liczyc:P

masz minusa za to ze jestes lama i nie umiesz policzyc





PS wracajac do tematu wczoraj razem z zakiem i lunatykiem prubowalismy zrobic krolowa. 3 razy sie nie udalo. ulepszylem w miedzy czaseai kule do 28/45. potem polowalem na dizki(mala trasa = 14 dzikow) zarobileem troskze gotowki. coprawda tylko 3 razy bylem i poszedlem na jaske grac z gomezem ale zawsze cos:P brakuje mi 400 kasy do leczenia 60/20. pojde dzis wieczorem jeszce raz i bedzie. wtedy moze sie umowie z zakiem i lunatykiem zebysmy sobei martwe zrobili:P.
expa nie pamietam ile mam ale tak 6-7k

Offline

 

#19 2007-02-28 16:06:17

Glaziu

Administrator

5994932
Skąd: Szlachta
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: Egzekutor - Mały

Kurwa pedale jebany jakbyś umiałczytać i niebyłbyśtakim analfabetą to byś zauwazyl ze ja to dzielilem na 7. Dzielilem na 7 bo robilem to z pamieci bez sprawdzania i wiedzialem ze okolo 7s trzeba czekac po 1 lvlu odnowy.
Itak jestes noob. Jestes 0 totalne. Zachowujesz sie jak Maska (niewiem czy wiesz ale to taka obraza ze jak bys mnei znal w RL to powinienes z "Bejsbolem" przyjsc. -.- I mnie kurwa nie denerwuj. Jestes noob za to ze jestes noob i chuj. -.- I mnie nie wkurwiaj bo Cie spale i chuj Ci po tym xD

P.S. Po dokladniejszym przeliczeniu wychodzi na to samo -.- Wiec juz stul pysk ani ty ani ja ani yoko nie mielismy racji.


http://img258.imageshack.us/img258/8011/linegi1.jpg

Offline

 

#20 2007-02-28 19:41:26

Mały

ELiTE CLAN

Zarejestrowany: 2007-02-16
Posty: 54
Punktów :   

Re: Egzekutor - Mały

OMG
ty mnie kuraw opierdalasz ze sie przyczepilem (bez dokladnego sprawdzenia) do tego ze na 3 mapie nie mozna nic zajebac, a ty kurwa teraz sam nawet nie probowales sprawdzic i myslisz ze boos jestes?????? kuraw moglbys sprawdzic po moim ktoryms poscie a nie.... zal.pl. i "bejsbolem" to ci powinienem przyjebac nie za wrzute, ale za to ze zes kurwa taka L4M4 ze sprawdzic nie umiesz dokladnie. opierdalasz all. uwazasz sie za jakeigos master & boss i kurwa w dodatku racji nei masz. i kurwa jak n00b sie teraz zachowales, bo pouczasz kogos(mnie) a kurwa sam wczesniej nie sprwadzisz. mogles poswiecic na to 5 min jak nei wierzysz obliczeniom. mogles sobei zrobic postac 500 exp i dac 1 do odn, potem druga i dac 1 do wig i kuraw bys mial. zal mi cie...
i jeszce jedno nei wyzywaj od n00bow bo sam widizsz ze wig sie bardziej oplaca. a ty jeszcez sie sam plujesz.
co do tego zera to... I AM THE MASTER(choc CZASEM sie myle, lecz to rzadko sie zdarza)


PS wracajac do tematu... popolowalem jeszcze troszke na malej trsaie wbilem troskze exp mam 8k. lecznie 60/20 i prawie mnie stac na sile 80. dzis jeszce wieczorem pogram to powinienem do jutra juz miec ta sile i czesc funduszy na sciane.
PS2 ale popieram zeby zakonczyc te klutnei i worcic do tematu, bo juz mnei to znudzilo:D i pozatym forum zasmieca. no i chyba sprawe mozna uznac za zakonczona.

Ostatnio edytowany przez Mały (2007-02-28 19:46:04)

Offline

 

#21 2007-02-28 22:50:20

Glaziu

Administrator

5994932
Skąd: Szlachta
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: Egzekutor - Mały

Itak jestes noob zdania nie zmienie (Ty wtopiles 2 sprawy na forum AK, tutaj ja 1 wiec jestes wiekszy noob odemnie


http://img258.imageshack.us/img258/8011/linegi1.jpg

Offline

 

#22 2007-02-28 23:20:10

Yomanda

ELiTE CLAN

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 33
Punktów :   

Re: Egzekutor - Mały

ehh mały -.- te kurwa kilka pkt many na poczatku ci chuja pomoze , a odzywkiwanie many 3 sec szybciej wiecej daje ^.^ , maly kurwa zrob se postac moda 200mln expa i daj mu kurwa 3 vlv i all reszte co trzeba bez odnowy , i zrob se taka druga postac z odnowa ale bez wigi , ktora bedzie ci łatwiej irka zabic? sprawdzałem takie prawdopodobienistwo ... czekam na twoj tescik ... btw zreszta tez to zalezy od przyzwyczajen gracz , i kurwa chuj ci w dupe moze ci sie tak lepiej gra , ale ja kurwa maga niemoglem uciagnac dajac mu najpierw wige a 3 lvl odnowy mialbym mu dac dopiero na ing okolo -- SSIJ kurwa pało i nie wkurwiac zamknac jebany temat odnowy i wigoru bo mnie te wasze wyzwiska i KURWY (moje mnie nie wkurwiaja) zaczynaja mnie wkurwiac i z forum sie syf robi pozdro



mały nub i chuj wam wszystkim kurwa w dupe a przedewszystkim jebanemu irkowi co ssie laske smokowi


http://images3.fotosik.pl/283/2226f2cb4489798a.jpg

Offline

 

#23 2007-02-28 23:39:10

Glaziu

Administrator

5994932
Skąd: Szlachta
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: Egzekutor - Mały

O! I CHUJ!


http://img258.imageshack.us/img258/8011/linegi1.jpg

Offline

 

#24 2007-03-01 12:04:30

Mały

ELiTE CLAN

Zarejestrowany: 2007-02-16
Posty: 54
Punktów :   

Re: Egzekutor - Mały

Yomanda napisał:

ehh mały -.- te kurwa kilka pkt many na poczatku ci chuja pomoze , a odzywkiwanie many 3 sec szybciej wiecej daje ^.^ , maly kurwa zrob se postac moda 200mln expa i daj mu kurwa 3 vlv i all reszte co trzeba bez odnowy , i zrob se taka druga postac z odnowa ale bez wigi , ktora bedzie ci łatwiej irka zabic? sprawdzałem takie prawdopodobienistwo ... czekam na twoj tescik ... btw zreszta tez to zalezy od przyzwyczajen gracz , i kurwa chuj ci w dupe moze ci sie tak lepiej gra , ale ja kurwa maga niemoglem uciagnac dajac mu najpierw wige a 3 lvl odnowy mialbym mu dac dopiero na ing okolo -- SSIJ kurwa pało i nie wkurwiac zamknac jebany temat odnowy i wigoru bo mnie te wasze wyzwiska i KURWY (moje mnie nie wkurwiaja) zaczynaja mnie wkurwiac i z forum sie syf robi pozdro



mały nub i chuj wam wszystkim kurwa w dupe a przedewszystkim jebanemu irkowi co ssie laske smokowi

omg zal zal:P
co do irka irka to sie latwiej zabije z wigiem:D tak sadze, ale zrobie tescik i pod wieczor jak bede pisal kolejnego posta to dam sprawozdanie:P no ale i tak chyba wig... no przeciez weicej nalozysz jednoczesnie.... te 10 sec to weisz.... a majac te 200 mln i 3 lvl wig mozna sporawo mgielek rzucic:) przy odnowie 2 razy mniej ale 2 razy czesciej. noby to samo ale sprawdze zgadzam sie jednak z tym ze to kwestia przyzyczajenia... moze nie jestesmy obiektywni, bo jestesmy przyzwyczajeni do roznej gry... no ale mniejsza o to:)
i jest jeszcze cos...
jakie 3 sec wiecej????? jak juz to wychodzi 2,3 sec LAMO liczyc nie umiesz:D

a tak pozatym to koniec tematu. daje sprawozdanie i koniec piperzenia o tym wigu i odn, bo juz ise nudne robi.....

PS sobie nie pogralem.... mialem zrobic krolowa z boxem, ale musialem isc zaraz przed koncem:/ dzisiaj mam zamiar nadrobic straty:)

Offline

 

#25 2007-03-01 15:49:05

Glaziu

Administrator

5994932
Skąd: Szlachta
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: Egzekutor - Mały

Kurwa pedale jebany jeszcze jedno słowo to Cie wypierdole z tego forum z całym tym Twoim bajzlem i wiem że Cie to chuj obchodzi. Jak masz sie tu madrzyc wiele i kurwa na okraglo innych wyzywac od LAM chodz nawet nie znasz tego slowa znaczenia:  znaczenie slowa LAMA to taka osoba ktorej cos sie nie udalo bo zjebal totalnie przy tym robiac to bardzo zle chodz potrafi to zrobic -.- np jakbym gral w CS i bym wybiegl na kolesia to zaczal w neigo fullauto namierzac jakby mnei nie widzial i bym zginal to bym zlamil bo powineienem na banie namierzyc i by bylo po wszystkim -.-

Ale nieee... BO ty kurwa jestes madrzejszy. BO ty jestes super wielki pan i wladca co mysli ze jak zaczal modowac to teraz jest wielki i wszystko wie. Jesli kurwa mac robilem psotac maga ponad pol roku temu i z pamieci wiedzialem ze trzeba czekac okolo 7s to myslisz ze piszac tego posta chcialo mi sie bawic w testy tylko po to zeby Ci pokazac?! Nie badzmy smieszni... I stul ta Twoja niewyparzona jape bo kurwa zaczynasz denerwowac ludzi.

Noob -.-


http://img258.imageshack.us/img258/8011/linegi1.jpg

Offline

 

#26 2007-03-01 17:44:05

Mały

ELiTE CLAN

Zarejestrowany: 2007-02-16
Posty: 54
Punktów :   

Re: Egzekutor - Mały

jak widzis lama pasuje do ciebie....
prubujesz all pouczac, mowisz ze all wiesz( i tak niby powinno byc po tylu latach gry...) a jednak zlamiles sprawe:D
co to za problem zrobic sobie maga i sprawdzic???? 5 min
co to za problem policzyc sobei ile to bedzie????? 1 min
i jeszce jedno...
ja sie kurwa za wielkiego pana nie uwazam. tylko dziele sie wlasnym odswiadczeniem. wiem ze w ei nie wszystko wiem i nei wszystko potrafie, ale chuba kuraw wiem dosc by moc doradzac lub poprawiac bledy. to ze modowac zaczolem nie zmienilo mojej wiedzy. zaczolem modowac bo widze ze na co 2 seriwie na jasce rzebrza o mody, to chcialem sprawdzic cyz ot takie trudne. jedyne co mi dalo modowanie to odkrycie ze da sie byc niesmiertelnym w ei.... na ucziwym database:P bez czarow zbroi itp itd. bez grzeba w mp itp ird. i kurwa tylko to. reszta tego calego database to sztuczki ktore 90% osob porkoju mojego czy twojego(bo ludzi typu grzybek, kasza(patrz nasze forum) nie wliczam) potrafi to zrobic. modowanie tylko utwierdzilo moje teorie. ale dobra koneic tematu kurwa!!!!!!!!!!znaczy tego o odnowie i wigorze. mozemy uznac ze zdazyla ci sie pomylka w obliczeniach(ludzka rzecz), i ze wcale nie ma roznicy miedzyu daniem wig a odn, i kazdy gra inaczej. i kurwa koniec!!!! bardziej pokojowo sie tego nie da zalatwic....

PS sorx yoko ale nie sprawdzilem tego, bo mialem problem z modowaniem.... wklejalem database i nic:P ja kwychoizilem na mape to mnei wywalalo:P nie mialem za duzo czasu zeby sie tym zajac wiec nic nie zrobilem:P ale uznajmy ze jest jednakowo, lub nawet mow sobi ze irka latwiej zalatwic z odnowa. mi to zwisa bo jak irka jebiesz to juz masz i odn i wig:)
PS2  po tej nieudolnej probie sprawdzenia tego zagralem sobie raz. zapolowalem na dzikiczarne.. tymrazem przedluzylem trase na 38, lecz pod koniec rzucilo sie na mnie 5 nie mialem wiekszych szans. zarobiona gotowke przeznaczylem na sile 80:) mam juz 8k expa i mam zamiar dzisiaj z kims sobei pojsc na martwe i chyab bedzie to box:)

Offline

 

#27 2007-03-01 20:00:46

Yomanda

ELiTE CLAN

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 33
Punktów :   

Re: Egzekutor - Mały

KURWA !
Glazik wyjasnil ci co to jest kurwa mac LAMA - kurwa i nie widze zeby tam napisal ze to osoba ktora sie kurwa mac jebana dziwka przechwala do chuja swoimi umiejetnosciami  i ze od chuja potrafi bo tak naprawde glazik jest kurwa dobry w modach tzn w mapach szczegolnie better than me i kurwa koniec tematu o jebanych modach kurwa odnowach i jeszcze kurwa chujowszych KURWA WIGORACH , kurwa mac
kuuuuuuuurwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Wypierdalac jebane dlugopisy
paszął kurwa won z piurnika

baaaaaaaaad dlugopis kurwa very bad

i ta jebana wiga i odnowa

Eidey

Ostatnio edytowany przez Yomanda (2007-03-01 22:26:43)


http://images3.fotosik.pl/283/2226f2cb4489798a.jpg

Offline

 

#28 2007-03-01 20:08:14

Glaziu

Administrator

5994932
Skąd: Szlachta
Zarejestrowany: 2007-02-14
Posty: 137
Punktów :   
WWW

Re: Egzekutor - Mały

Banik do 3ego marca, za brak umiejetnosci czytania, mysle ze go nauczy ze jak ma sie zamknac to ma sie zamknac -.- I'M ADMIN! I'M MASTER! -.-


http://img258.imageshack.us/img258/8011/linegi1.jpg

Offline

 

#29 2007-03-02 19:20:25

Michass

ELiTE CLAN

Zarejestrowany: 2007-02-22
Posty: 19
Punktów :   

Re: Egzekutor - Mały

Glazik wez sie uspokuj oboje macie troche racji tylko ze Ty jestes adminem to Tobie sie nie ma prawa nic zazucic wez no i co ci to da ze go zbanowales ?? on wyrazal tylko swaja opinie. Kazdemu przeciez wolno

Offline

 

#30 2007-03-02 20:48:57

Yomanda

ELiTE CLAN

Zarejestrowany: 2007-02-17
Posty: 33
Punktów :   

Re: Egzekutor - Mały

nastepny co czytac nieumie .... xD


http://images3.fotosik.pl/283/2226f2cb4489798a.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
酒店 束草市 OтeНи Амберг Czarter Grecja Kruszywo betonowe Warszawa biuro rachunkowe Chorzów